IGK-PZ.271.1.3.2023
Przetarg: „Modernizacja i rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej w Gminie Ostrów Wielkopolski etap 1, woj. wielkopolskie”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IGK-PZ.271.1.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 10 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.


Przebudowa drogi nr 5328P w miejscowości Uciechów na odc. dł. ok. 1500 m
Przebudowa drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w m. Szklarka Myślniewska
LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących
Przebudowa otworu okiennego w budynku jednorodzinnym oraz remont kuchni 2


