K.ROZ.270.2.130.2026
Przetarg: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji do punktów poboru RZGW w Krakowie
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji na rzecz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie w 2027 roku. Zamówienie obejmuje dostawy do punktów poboru energii (PPE) obsługiwanych przez Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) Tauron Dystrybucja S.A. Zakres dostaw i parametry techniczne Wolumen energii: Szacunkowe całkowite zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy wynosi ok. 235,29 MWh (suma dla wszystkich PPE). Okres realizacji: Od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.




Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra

