GZ.IV.2026
Wyniki przetargu: „IV Grupa Zakupowa energii elektrycznej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 2 czesci: Czesc 1 I część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na lata 2027-2028 w tym również dla obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV). Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów należących do IV Grupy Zakupowej w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2028 r. Zamówienie obejmuje punkty poboru energii (PPE) wyszczególnione w dokumentacji, w tym obiekty wyposażone w mikroinstalacje fotowoltaiczne. Wykonawca będzie odpowiedzialny za sprzedaż energii oraz pełnienie funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.


Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
