Wyniki przetargu: „Utrzymanie zimowe dróg na terenie Gminy Jasło w sezonie 2025/2026”
Opis zamówienia
IGM.271.22.2025 „Utrzymanie zimowe dróg na terenie Gminy Jasło w sezonie 2025/2026” (ID 1196099)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 października 2025
- Data publikacji
- 17 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego