GKOS.271.14.2026
Przetarg: Dostawa energii elektrycznej dla Gostyńskiej Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 5 czesci: Czesc 1 I część zamówienia: dostawa energii elektrycznej na lata 2027-2028 do obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) oświetlenia ulicznego wymienionych w załączniku nr 1A do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do punktów poboru energii (PPE) oświetlenia ulicznego dla Gostyńskiej Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej. Zamówienie obejmuje sprzedaż energii czynnej do obiektów zlokalizowanych na terenie gmin i jednostek należących do grupy zakupowej. Szczegółowy zakres i parametry techniczne Planowana ilość energii elektrycznej: 11 784 098 kWh.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.






Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
