DZP.242.365.2026
Przetarg: DZP.242.365.2026 - Dostawa energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy.

Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna sprzedaż energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu przez okres 12 miesięcy. Zamówienie obejmuje dostawę energii do trzech kompleksów zlokalizowanych we Wrocławiu oraz w Strzelinie. Wykonawca jest odpowiedzialny za pełnienie funkcji podmiotu odpowiedzialnego za bilansowanie handlowe. Wykaz Punktów Poboru Energii (PPE) i szacunkowe zużycie Szacunkowe łączne zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy wynosi 14 360 MWh. Zamawiający gwarantuje nabycie co najmniej 80% tej ilości. Kompleks przy ul.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Lipnowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Gorzowska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.




Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 173/2026 Voltra
