PZD.3210.17.2023
Przetarg: Dostawa (zakup w stacji Wykonawcy) paliw płynnych do samochodów, maszyn i urządzeń: 1 – eksploatowanych przez PZD w Piszu – Baza w Piszu; 2 – eksploatowanych przez PZD w Piszu – OD Nr 2 w Orzyszu.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZD.3210.17.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 grudnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 13 grudnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Bogaczewo OBI/21/2500534
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Elbląg OBI/21/2503562
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Elbląg OBMBS/21/26882
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Piastowo OBI/21/2600548
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Jelonki OBI/21/2502068
W - wykonanie robót; Oddział Olsztyn; Elbląg Dawidy OBI/21/2601392
