Przetarg: Dostawa przyczepy podkontenerowej do transportu dwóch kontenerów KP 7 i KP10.
Opis zamówienia
Dostawa przyczepy podkontenerowej do transportu dwóch kontenerów KP 7 i KP10. Dostawa przyczepy podkontenerowej do transportu dwóch kontenerów KP 7 i KP10.Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyczepy podkontenerowej do transportu dwóch kontenerów KP 7 i KP10.Minimalny okres gwarancji na dostarczoną przyczepę wynosi 24 miesiące liczone od daty bezusterkowego odbioru, potwierdzonego protokołem zdawczo-odbiorczym podpisanym przez obie strony bez uwag i zastrzeżeń.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w części II SWZ.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 listopada 2025, 07:00
- Data publikacji
- 13 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego