Wyniki przetargu: DAO.2520. 7 .2025 System usług wspierających dla odbiorców usług asystenckich i opiekuńczych Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI w ramach Projektu nr FEDS.07.10-IP.02-0007/25 pn. „Świdnicki Bank Przyjaznych Serc”.
Opis zamówienia
DAO.2520. 7 .2025 System usług wspierających dla odbiorców usług asystenckich i opiekuńczych Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI w ramach Projektu nr FEDS.07.10-IP.02-0007/25 pn. „Świdnicki Bank Przyjaznych Serc”. (ID 1239919)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 19 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego