ZP.271.8.2023
Przetarg: Budowa zespołu 5 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych oraz 5 budynków gospodarczych wraz z zagospodarowaniem terenu, na działkach nr 120/16, 127/2, 125 obr. Płaszewko
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.8.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 08:00
- Data publikacji
- 9 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ELOG - Umowa ramowa na dostawę odzieży ochronnej dla pracowników Energa Logistyka Sp. z o.o.
Zagospodarowanie odpadów z terenu gminy Czarna Dąbrówka w 2027 roku w oparciu o instalację
DOD/DID/2026/015 Budowa systemu OPS (Onshore Power Supply) na terenie Portu Gdańsk
Folia z nadrukiem DD szerokość 420 mm - seria