Przetarg: Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych na terenie gminy Gręboszów w sezonie 2025/2026
Opis zamówienia
BIK.271.1.5.2025 Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych na terenie gminy Gręboszów w sezonie 2025/2026 (ID 1200943)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 23 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego