ZOFIA SKIBA
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
70 560 zł
średnio 70 560 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jakiej wartości przetargi wygrywa ZOFIA SKIBA
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł0%
- od 50 tys. do 1 mln zł100%
- powyżej 1 mln zł0%
- średnia wartość wygranej części
- 70 560 zł
- wartość wszystkich złożonych ofert
- 70 560 zł
W jakich branżach specjalizuje się ZOFIA SKIBA
Kategorie odczytane z tytułów ostatnio wygranych przetargów
- Usługi w zakresie pozyskiwania personelu pielęgniarskiego100%
Z kim konkuruje ZOFIA SKIBA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: ZOFIA SKIBA do konkurenta |
|---|---|---|
| ALICJA JARZĄBEKWarszawa | 1 | 1 : 1 |
| KRYSTYNA ANDRYSZCZYK |
Którzy zamawiający wybierają oferty ZOFIA SKIBA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 70 560 zł |
W których województwach ZOFIA SKIBA wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi ZOFIA SKIBA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Polska – Usługi w zakresie pozyskiwania personelu pielęgniarskiego – Zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej pielęgniarek / pielęgniarzy w Oddziałach SzpitalnychSzpital Wolski Im. Dr Anny Gostyńskiej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością · mazowieckie | 1 | 70 560 zł | — |
W jakich przetargach startował ZOFIA SKIBA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Polska – Usługi w zakresie pozyskiwania personelu pielęgniarskiego – Zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej pielęgniarek / pielęgniarzy w Oddziałach SzpitalnychMazowieckieZobacz, z kim konkurował | Część 3 | Szpital Wolski Im. Dr Anny Gostyńskiej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | Wygrana |
Najczęściej zadawane pytania o ZOFIA SKIBA
Ile przetargów wygrał ZOFIA SKIBA?
Od 2025 roku ZOFIA SKIBA złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 70 560 zł.
U jakich zamawiających ZOFIA SKIBA wygrywa przetargi?
Najwięcej części ZOFIA SKIBA wygrał u zamawiających: Szpital Wolski Im. Dr Anny Gostyńskiej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
Z kim konkuruje ZOFIA SKIBA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co ZOFIA SKIBA najczęściej startują: ALICJA JARZĄBEK, KRYSTYNA ANDRYSZCZYK, BOŻENA HAŁASA, IZABELA KOGACZEWSKA, MARTA ZIELIŃSKA, LUDMIKA DACA. Z firmą ALICJA JARZĄBEK spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakim województwie ZOFIA SKIBA wygrywa najwięcej przetargów?
Najwięcej wygranych części ZOFIA SKIBA przypada na województwo mazowieckie.
