ZIELONA PUSZCZA
Lubicz Górny, kujawsko-pomorskie · NIP 879-162-17-47
Od 21 stycznia 2025 do 23 lipca 2026 ZIELONA PUSZCZA złożył oferty w 19 postępowaniach i wygrywał przetargi u 13 zamawiających, łącznie za 654 218 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
19
z ofertą firmy
Złożone oferty
19
osobno na każdą część
Wygrane części
17
w 17 postępowaniach
Skuteczność
89,5%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
654 218 zł
średnio 38 483 zł na część
Zamawiający
13
z co najmniej jedną wygraną
Jak często ZIELONA PUSZCZA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się ZIELONA PUSZCZA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
Z kim konkuruje ZIELONA PUSZCZA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: ZIELONA PUSZCZA do konkurenta |
|---|---|---|
| ABER" SP. Z O.O., – ODDZIAŁ BYDGOSZCZ, Z SIEDZIBĄ W BYDGOSZCZY (85-758) UL. PRZEMYSŁOWA 8, WPISANY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO POD NR 0000083608, NIP 7392935337 ORAZ REGON 510708610Warszawa | 10 |
Którzy zamawiający wybierają oferty ZIELONA PUSZCZA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 3 | 100% | 36 939 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi ZIELONA PUSZCZA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Zakup i dostawa artykułów żywnościowychdla Przedszkola Publicznego „Chatka Puchatka" w Lubiczu GórnymPrzedszkole Publiczne ,,Chatka Puchatka" W Lubiczu Górnym · kujawsko-pomorskie | 1 | 6000 zł | 23.07.2026 |
| Dostawy różnych artykułów spożywczych i pieczywa dla Miejskiej Jadłodajni "U Świętego Antoniego" we WłocławkuMiejska Jadłodajnia "U Świętego Antoniego" · kujawsko-pomorskie | 1 | 10 878 zł | 23.06.2026 |
W jakich przetargach startował ZIELONA PUSZCZA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakup i dostawa artykułów żywnościowychdla Przedszkola Publicznego „Chatka Puchatka" w Lubiczu GórnymKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował | Część 2 | Przedszkole Publiczne ,,Chatka Puchatka" W Lubiczu Górnym | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o ZIELONA PUSZCZA
Ile przetargów wygrał ZIELONA PUSZCZA?
Od 21 stycznia 2025 do 23 lipca 2026 ZIELONA PUSZCZA złożył oferty w 19 postępowaniach i wygrał 17 z nich (89,5%). Łącznie to 17 wygranych części o wartości 654 218 zł.
Jaki jest NIP firmy ZIELONA PUSZCZA?
NIP firmy ZIELONA PUSZCZA to 879-162-17-47. Siedziba firmy: Lubicz Górny.
U jakich zamawiających ZIELONA PUSZCZA wygrywa przetargi?
Najwięcej części ZIELONA PUSZCZA wygrał u zamawiających: Miejska Jadłodajnia "U Świętego Antoniego", Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Przedszkole Publiczne ,,Chatka Puchatka" W Lubiczu Górnym, Mager Sp. Z O. O. Sp.K., Publiczna Szkoła Podstawowa W Dobrem, Schraner Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.