ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH
Główna działalność przetargowa: Usługi naprawcze i konserwacyjne · Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Dane od 19 lipca 2026 do 19 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Urząd Miejski Starachowice
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| konserwacja karoserii 9 szt. tzw. „Witaczy” samochodów ciężarowych Star znajdujących się na terenie miasta Starachowice.ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Urząd Miejski Starachowice | 19 lipca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| konserwacja karoserii 9 szt. tzw. „Witaczy” samochodów ciężarowych Star znajdujących się na terenie miasta Starachowice.ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH?
ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH wygrał 2 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 19 lipca 2026 do 19 lipca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
W jakich branżach ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH wygrywa w branżach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH, znajdują się m.in. Urząd Miejski Starachowice. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
Jak śledzić przetargi, w których startuje ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNO OGRODNICZYCH złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
