ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ
Od 1 czerwca 2025 do 25 czerwca 2026 ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 2279 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
3
z ofertą firmy
Złożone oferty
3
osobno na każdą część
Wygrane części
3
w 3 postępowaniach
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
2279 zł
średnio 760 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jak często ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
Z kim konkuruje ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ do konkurenta |
|---|---|---|
| JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA SP.J.Krosno | 2 | 2 : 2 |
Którzy zamawiający wybierają oferty ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 3 | 100% | 2279 zł |
W których województwach ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ wygrywa przetargi
Wygrane części według województwa zamawiającego
Ostatnio wygrane przetargi ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Dostawa produktów żywnościowych od lipca do października 2026 r dla Dziennego Domu Pomocy „Dom Symeona i Anny” w Dębicy.Stowarzyszenie Im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć" · podkarpackie | 1 | 893 zł | 25.06.2026 |
| Dostawa produktów żywnościowych od marca do czerwca 2026 r dla Dziennego Domu Pomocy „Dom Symeona i Anny” w Dębicy.Stowarzyszenie Im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć" · podkarpackie | 1 | 714 zł | 01.03.2026 |
W jakich przetargach startował ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa produktów żywnościowych od lipca do października 2026 r dla Dziennego Domu Pomocy „Dom Symeona i Anny” w Dębicy.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Pakiet 1 - Jaja kurze | Stowarzyszenie Im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć" | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ?
Od 1 czerwca 2025 do 25 czerwca 2026 ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ złożył oferty w 3 postępowaniach i wygrał 3 z nich (100%). Łącznie to 3 wygrane części o wartości 2279 zł.
U jakich zamawiających ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ wygrywa przetargi?
Najwięcej części ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ wygrał u zamawiających: Stowarzyszenie Im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć".
Z kim konkuruje ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ w przetargach?
W tych samych postępowaniach co ZAKŁAD SORTOWANIA I PAKOWANIA JAJ najczęściej startują: JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA SP.J., ANKA-2 ARTUR ZNAMINOWSKI, MIĘS-POL PS SP. Z O.O., FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA SZYMASZEK SP. Z O.O., ROLMLEK SP. Z O.O., SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA. Z firmą JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA spotkał się w 2 postępowaniach.