ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI
Miękowo · NIP 782-002-36-24
Od 11 marca 2025 do 21 kwietnia 2026 ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI złożył oferty w 5 postępowaniach i wygrywał przetargi u 3 zamawiających, łącznie za 498 517 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Roboty budowlane.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
5
z ofertą firmy
Złożone oferty
6
osobno na każdą część
Wygrane części
3
w 3 postępowaniach
Skuteczność
60%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
498 517 zł
średnio 166 172 zł na część
Zamawiający
3
z co najmniej jedną wygraną
Jak często ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Roboty budowlane
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1STRABAG SP. Z O.O.6,88 mld zł
Z kim konkuruje ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI do konkurenta |
|---|---|---|
| 1. LIDER KONSORCJUM - ZBUD ROBERT ZIEMECKICzerwonak | 1 | : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 28 zł | |
GC GMINA CZERWONAKwielkopolskie | 1 |
Ostatnio wygrane przetargi ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Remonty nawierzchni dróg gruntowych sortowanym kruszywem kamiennym w 2025 i 2026 rokuGMINA CZERWONAK · wielkopolskie | 1 | 408 083 zł | 17.11.2025 |
| Utrzymanie dróg leśnych i leśnych szlaków stałych w Nadleśnictwie Choszczno.Nadleśnictwo Choszczno · zachodniopomorskie | 1 | 90 405 zł | 22.08.2025 |
| Remonty nawierzchni dróg gruntowych do 31 grudnia 2025 r. · |
W jakich przetargach startował ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapewnienie przejezdności dróg na terenie Nadleśnictwa Międzychód w 2026 rokuWielkopolskieZobacz, z kim konkurował | — | Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Między… | Bez wygranej0/1 |
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI?
Od 11 marca 2025 do 21 kwietnia 2026 ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI złożył oferty w 5 postępowaniach i wygrał 3 z nich (60%). Łącznie to 3 wygrane części o wartości 498 517 zł.
Jaki jest NIP firmy ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI?
NIP firmy ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI to 782-002-36-24. Siedziba firmy: Miękowo.
U jakich zamawiających ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej części ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI wygrał u zamawiających: Gmina Czerwonak, GMINA CZERWONAK, Nadleśnictwo Choszczno.
Z kim konkuruje ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI w przetargach?
W tych samych postępowaniach co ZAKŁAD REMONTÓW DRÓG GRUNTOWYCH JERZY BOCHEŃSKI najczęściej startują: 1. LIDER KONSORCJUM - ZBUD ROBERT ZIEMECKI, MEGATELK SP. Z O.O., SZLENDAK-BARANOWSKI S.C.. Z firmą 1. LIDER KONSORCJUM - ZBUD ROBERT ZIEMECKI spotkał się w 1 postępowaniu.
