ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK
Kluszkowce · NIP 735-101-33-80
Główna działalność przetargowa: Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne · Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 23 czerwca 2026 do 23 czerwca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Czorsztyn
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1132 złGmina Czorsztyn
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Gmina Czorsztyn | 1 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa opału – pellet drzewny oraz biomasa drzewna w postaci zrębki drzewnejMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 4 | Gmina Czorsztyn |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa opału – pellet drzewny oraz biomasa drzewna w postaci zrębki drzewnejMałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK
Ile przetargów wygrał ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK?
ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK wygrał 1 części w 1 postępowaniu o łącznej szacunkowej wartości 1132 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 100%.
Jakie są opinie o ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 23 czerwca 2026 do 23 czerwca 2026 firma złożyła oferty w 1 postępowaniu i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK to 1132 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Czorsztyn.
W jakich branżach ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień ZAKŁAD PRZERÓBKI DREWNA BUK-BOREK wygrywa w branżach: Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne, Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów). To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.