WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA
Środa Wielkopolska · NIP 763-127-54-02
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 1 marca 2025 do 28 sierpnia 2026
- Postępowania
- 19
- Wygrane postępowania
- 6
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 27 989 złPolitechnika Łódzka
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ11 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- MAIK GROUP ARTUR MAIK7 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- BPR CONSULTING PAULINA RYDZ7 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- BARTOSZ NOWAK6 wspólnych postępowań · 9 wygranych części
- EDUSCHOOL SP. Z O.O.6 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr 37/2026/7.12 z dnia 20.05.2026r.Nowa jakość kształcenia w Gminie KamieńPodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki | Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 19
- Postępowania
- 6
- Wygrane
- 31.6%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Równi-Bezpieczni-Dostępni”DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA
Ile przetargów wygrał WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA?
WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA wygrał 7 części w 19 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 21 398 zł. Oferty firmy wybrało 5 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 31.6%.
Jakie są opinie o WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 28 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 19 postępowaniach i wygrała 6. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA to 27 989 zł – kontrakt udzielony przez Politechnika Łódzka.
W jakich branżach WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty WIELKOPOLSKA SZKOŁA SKUTECZNEJ NAUKI WSSN MAŁGORZATA SKORYNA, znajdują się m.in. Instytut Kariery I Doradztwa Zawodowego Epikur Spółka Z O.O, , , , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.