UD.23.2022
Przetarg: „Świadczenie usług szkoleniowych dla pracowników Politechniki Łódzkiej – edycja II w ramach realizowanego Projektu Dostępna Politechnika Łódzka”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UD.23.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2022, 09:00
- Data publikacji
- 23 listopada 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie łódzkim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup tablic narzędziowych oraz haczyków
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

IK1259819 Dostawa materiałów elektrycznych dla KWP w Łodzi
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wzorcowanie alcotestu Drager 6820
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup pakietów do pobierania materiału genetycznego DNA z kartą FTA
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Łodzi

WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Telewizja Polska S.A. W Likwidacji
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoŁódzkie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
