WES.EXPERT SP. Z O.O. SP.K.
Wrocław · NIP 894-304-26-77
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 14 lutego 2025 do 3 czerwca 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa WES.EXPERT SP. Z O.O. SP.K. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Emt-Systems Sp. Zo.O.
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 375 346 złEmt-Systems Sp. Zo.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Emt-Systems Sp. Zo.O. | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co WES.EXPERT SP. Z O.O. SP.K..
- MAZZONI EXPORT SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- INVENTE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- OFFICE CREATIVE GROUP MARIUSZ ANTONIEWICZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- DRZEWIARZ-BIS" SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- TORO SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FESL - 11/2026ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Fotel konferencyjny, Krzesła do sal szkoleniowych, Krzesło obrotowe +3 | Emt-Systems Sp. Zo.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z WES.EXPERT SP. Z O.O. SP.K. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często WES.EXPERT SP. Z O.O. SP.K. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 60%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ nr FESL - 11/2026ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy WES.EXPERT SP. Z O.O. SP.K. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu