VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O
Główna działalność przetargowa: Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne · Maszyny przemysłowe · Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
Dane od 13 listopada 2025 do 14 sierpnia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Schraner Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Wielkopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 90 767 złRad Stal S.C. Monika Radkowska Kluziak Konrad I Witold Radkowscy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Schraner Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O.
- ZDT GLIMAG SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- AG TECHNIK SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 8/SMART dotyczące dostawy stali konstrukcyjnej na potrzeby realizacji projektu pn. „Opracowanie narzędzi skrawających o wyższej trwałości na bazie nowych konstrukcji i materiałów supertwardych wpływających na wzrost efektywności produkcyjnej oraz opracowanie metody ich skutecznej regeneracji”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Dostawa stali konstrukcyjnej | Seger Cutting Tools Ozga Mikuszewski Sp.J. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 75%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O
Ile przetargów wygrał VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O?
VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O wygrał 4 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 182 271 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 75%.
Jakie są opinie o VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 13 listopada 2025 do 14 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O to 90 767 zł – kontrakt udzielony przez Rad Stal S.C. Monika Radkowska Kluziak Konrad I Witold Radkowscy.
W jakich branżach VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS POLSKA SP Z O O wygrywa w branżach: Górnictwo, metale podstawowe i produkty pokrewne, Maszyny przemysłowe, Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.