USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI
Rajcza · NIP 553-253-20-07
Główna działalność przetargowa: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania · Usługi pocztowe i telekomunikacyjne
Dane od 21 października 2025 do 13 listopada 2025
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Gmina Rajcza
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 417 563 złGmina Rajcza
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 9 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI.
- BUDOWNICTWO OCZKOWSKI SP. Z O.O. - LIDER KONSORCJUM, USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE I ŚLUSARSKO-SPAWALNICZE STANISŁAW OCZKOWSKI2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MELJAN EWELINA MICOREK1 wspólne postępowanie · 6 wygranych części
- P.U.H. KUROWSKI ZBIGNIEW KUROWSKI1 wspólne postępowanie · 4 wygrane części
- NET-KOMP MARCIN ZAJĄC1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
- FHU DAMIAN DUSEK1 wspólne postępowanie · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU: „ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG POWIATOWYCH NA TERENIE GMINY RAJCZA W OKRESIE ZIMOWYM 2025-2026”.ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Część 4, Część 5, Część 6 +2 | Gmina Rajcza |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 60%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU: „ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG POWIATOWYCH NA TERENIE GMINY RAJCZA W OKRESIE ZIMOWYM 2025-2026”.ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI
Ile przetargów wygrał USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI?
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI wygrał 9 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 603 454 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 60%.
Jakie są opinie o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 21 października 2025 do 13 listopada 2025 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI to 417 563 zł – kontrakt udzielony przez Gmina Rajcza.
W jakich branżach USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ RYBARSKI wygrywa w branżach: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne, Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania, Usługi pocztowe i telekomunikacyjne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.