USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS
Węgierska Górka, śląskie · NIP 553-251-94-61
Od 17 listopada 2025 do 16 stycznia 2026 USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za 2,78 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
2
z ofertą firmy
Złożone oferty
2
osobno na każdą część
Wygrane części
2
w 2 postępowaniach
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
2,78 mln zł
średnio 1,39 mln zł na część
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jak często USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1STRABAG SP. Z O.O.682,37 mln zł
- 2PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-DROGOWYCH W GRÓJCU SP. Z O.O.299,61 mln zł
Z kim konkuruje USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS do konkurenta |
|---|---|---|
| WINSET AGNIESZKA KAMIŃSKAIstebna | 1 | 1 : 1 |
Którzy zamawiający wybierają oferty USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 1 | 100% | 1,53 mln zł | |
Ostatnio wygrane przetargi USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Usługi leśnictwa – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Węgierska Górka w roku 2026Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka · śląskie | 1 | 1,53 mln zł | 16.01.2026 |
| Usługi leśnictwa – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wisła w roku 2026Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła · śląskie | 1 | 1,25 mln zł | — |
W jakich przetargach startował USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługi leśnictwa – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Węgierska Górka w roku 2026ŚląskieZobacz, z kim konkurował | Część 3 | Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS
Ile przetargów wygrał USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS?
Od 17 listopada 2025 do 16 stycznia 2026 USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 2 z nich (100%). Łącznie to 2 wygrane części o wartości 2,78 mln zł.
Jaki jest NIP firmy USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS?
NIP firmy USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS to 553-251-94-61. Siedziba firmy: Węgierska Górka.
U jakich zamawiających USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS wygrywa przetargi?
Najwięcej części USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS wygrał u zamawiających: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Węgierska Górka, Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Wisła.
Z kim konkuruje USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS w przetargach?
W tych samych postępowaniach co USŁUGI LEŚNE GRZEGORZ WOJTAS najczęściej startują: WINSET AGNIESZKA KAMIŃSKA, ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH „WISŁA” RASZKA IWONA, PILCH JAN S.J.. Z firmą WINSET AGNIESZKA KAMIŃSKA spotkał się w 1 postępowaniu.