USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dane od 1 sierpnia 2025 do 18 sierpnia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 12 614 złFundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI.
- PIEKARNIA-CUKIERNIA "PELLOWSKI" JAKUB PELLOWSKI2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 5/2025/FERS/3.1/UG/FIRR na usługi wyżywienia dla uczestników/czek i trenerów/-ek szkoleń w Projekcie „Dostępny UG 2.0”MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie nr 5/2025/FERS/3.1/UG/FIRR na usługi wyż… | Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 2/2026/FERS/3.1/UG/FIRR na usługi wyżywienia dla uczestników/czek i trenerów/-ek szkoleń w Projekcie „Dostępny UG 2.0”PomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI
Ile przetargów wygrał USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI?
USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI wygrał 2 części w 4 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 20 723 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 sierpnia 2025 do 18 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 4 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI to 12 614 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.
W jakich branżach USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI wygrywa w branżach: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty USŁUGI GASTRONOMICZNE ŁUKASZ CIESIŃSKI, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.