UNTHA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawa · NIP 675-148-98-90
Dane od 25 listopada 2025 do 9 stycznia 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co UNTHA POLSKA SP. Z O.O..
- AGREX - ECO SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- BAX BAUMASCHINEN POLSKA SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- BMH TECHNOLOGY OY2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ARCON POLSKA SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- POWERSTONE SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z UNTHA POLSKA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często UNTHA POLSKA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr na dostawę fabrycznie nowego rozdrabniacza do zmieszanych odpadów drzewnych z separacją żelazaKujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy UNTHA POLSKA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Do firmy UNTHA POLSKA SP. Z O.O. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami