UNOTRON TADEUSZ ROBASZEWSKI
Kędzierzyn Kożle · NIP 749-102-80-80
Główna działalność przetargowa: Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 21 lutego 2025 do 24 sierpnia 2026
- Postępowania
- 51
- Wygrane postępowania
- 19
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa UNOTRON TADEUSZ ROBASZEWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Opolskie Centrum Edukacji
- Najaktywniejszy region
- Opolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 135 553 złGmina Siewierz
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co UNOTRON TADEUSZ ROBASZEWSKI.
- MOJE BAMBINO SP. Z O.O.19 wspólnych postępowań · 14 wygranych części
- GRUPA MAC S.A.19 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- NEW LIFE PROPERTY SP. Z O.O.15 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- STREFA KREATYWNOŚCI SP. Z O.O.15 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- NOWA SZKOŁA' SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zaproszenie do złożenia ofert cenowych Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn.: „Zawsze można lepiej - edukacja włączająca w Szkole Podstawowej w Ogrodzieńcu” – 3 częściŚląskieZobacz, z kim konkurował | Część nr 1, Część nr 2 | Zespół Szkolno-Przedszkolny W Ogrodzieńcu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z UNOTRON TADEUSZ ROBASZEWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często UNOTRON TADEUSZ ROBASZEWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 51
- Postępowania
- 19
- Wygrane
- 37.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawa pomocy dydaktycznych do szkół podstawowych na terenie Gminy Bestwina, w ramach projektu pn. „Każdy uczeń ma szansę”.ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy UNOTRON TADEUSZ ROBASZEWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu