TTM SP. Z O.O.
Główna działalność przetargowa: Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu · Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Dane od 14 listopada 2025 do 20 maja 2026
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TTM SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Łodziemazury.Pl Michał Smoła
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 980 000 złŁodziemazury.Pl Michał Smoła
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Łodziemazury.Pl Michał Smoła | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TTM SP. Z O.O..
- LCG SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- MOTO-X JAROSŁAW NARWOJSZ UL. OBWODOWA 5 11-500 GIŻYCKO1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa Łodziemazury.pl Michał Smoła na terenie powiatu węgorzewskiego, poprzez wdrożenie inwestycji rozwoju i poszerzenia dotychczasowej oferty - zakup łodzi motorowych i cyfryzacja procesów biznesowych w formacie Yachting 4.0Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | Dostawa łodzi motorowej nr 1 z napędem elektryczny…, Dostawa łodzi motorowej nr 2 z napędem elektryczny…, Dostawa łodzi motorowej nr 3 z napędem elektryczny… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TTM SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TTM SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa Łodziemazury.pl Michał Smoła na terenie powiatu węgorzewskiego, poprzez wdrożenie inwestycji rozwoju i poszerzenia dotychczasowej oferty - zakup łodzi motorowych i cyfryzacja procesów biznesowych w formacie Yachting 4.0Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy TTM SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o TTM SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał TTM SP. Z O.O.?
TTM SP. Z O.O. wygrał 4 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 1,73 mln zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 66.7%.
Jakie są opinie o TTM SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 14 listopada 2025 do 20 maja 2026 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt TTM SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień TTM SP. Z O.O. to 980 000 zł – kontrakt udzielony przez Łodziemazury.Pl Michał Smoła.
W jakich branżach TTM SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień TTM SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu, Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje TTM SP. Z O.O.?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty TTM SP. Z O.O., znajdują się m.in. Łodziemazury.Pl Michał Smoła, Łodziemazury.Pl Michał Smoła. Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.