TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW
Wrocław, dolnośląskie · NIP 894-296-02-53 · KRS 0000316758 · PKD 45.11.Z · Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
Od 27 marca 2025 do 20 października 2026 TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW złożył oferty w 110 postępowaniach i wygrywał przetargi u 39 zamawiających, łącznie za 89,33 mln zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
110
z ofertą firmy
Złożone oferty
136
osobno na każdą część
Wygrane części
68
w 58 postępowaniach
Skuteczność
52,7%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
89,33 mln zł
średnio 1,31 mln zł na część
Zamawiający
39
z co najmniej jedną wygraną
Jak często TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Z kim konkuruje TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW do konkurenta |
|---|---|---|
| TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SP.J.Rzgów | 16 |
Którzy zamawiający wybierają oferty TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 10 | 71% | 18,06 mln zł | |
Przychody i zysk TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW
Według sprawozdań finansowych złożonych w KRS
−7% przychodów rok do roku
| Przychody | Zysk netto | |
|---|---|---|
| 2025 | 583,3 mln zł | 10,53 mln zł |
| 2024 | 629,27 mln zł | 10,32 mln zł |
| 2023 | 511,5 mln zł | 12,47 mln zł |
- EBITDA
Ostatnio wygrane przetargi TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| „Zakup samochodu 9 - osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych w tym na wózkach inwalidzkich” szt. 2.Warmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | — | Dom Pomocy Społecznej Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnych | Bez wygranej0/1 |
Najczęściej zadawane pytania o TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW
Ile przetargów wygrał TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW?
Od 27 marca 2025 do 20 października 2026 TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW złożył oferty w 110 postępowaniach i wygrał 58 z nich (52,7%). Łącznie to 68 wygranych części o wartości 89,33 mln zł.
Jaki jest NIP firmy TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW?
NIP firmy TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW to 894-296-02-53. Numer w KRS: 0000316758. REGON: 020857297. Siedziba firmy: Wrocław.
Jaka była wartość przychodów firmy TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW w 2025 roku?
Według sprawozdania finansowego za 2025 rok przychody TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW wyniosły 583,3 mln zł. To o 7% mniej niż rok wcześniej.
Ile wyniósł zysk firmy TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW w 2025 roku?
Zysk netto TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW za 2025 rok wyniósł 10,53 mln zł.
U jakich zamawiających TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW wygrywa przetargi?
Najwięcej części TOYOTA&LEXUS CENTRUM WROCŁAW wygrał u zamawiających: Komenda Wojewódzka Policji W Rzeszowie, Komenda Wojewódzka Policji We Wrocławiu, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska We Wrocławiu, Komenda Wojewódzka Policji W Opolu, , .



