TERMOENERGIA DARIUSZ DAJEK
Główna działalność przetargowa: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 12 czerwca 2026 do 12 czerwca 2026
- Postępowania
- 1
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TERMOENERGIA DARIUSZ DAJEK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Zakład Laminatów Poliestrowych Janusz Baran
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 117 293 złZakład Laminatów Poliestrowych Janusz Baran
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Zakład Laminatów Poliestrowych Janusz Baran | 1 |
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 5/FEPK-1.3/2026 dotyczące dostawy nowego środka trwałego - kamera termowizyjna wraz z oprogramowaniem, na potrzeby realizacji projektu pn. „Wdrożenie nowej technologii projektowania oraz produkcji elementów termoformowanych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego”PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Kamera termowizyjna wraz z oprogramowaniem – 1 szt… | Zakład Laminatów Poliestrowych Janusz Baran |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TERMOENERGIA DARIUSZ DAJEK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TERMOENERGIA DARIUSZ DAJEK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 1
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
Nie przegap, gdy TERMOENERGIA DARIUSZ DAJEK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu