TEMPO SNEAKERS S.R.O.
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Maszyny górnicze, do pracy w kamieniołomach, sprzęt budowlany
Dane od 1 września 2025 do 1 marca 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TEMPO SNEAKERS S.R.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Adalberto Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 1,34 mln złAdalberto Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Adalberto Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 7 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TEMPO SNEAKERS S.R.O..
- ORLANDO S.R.L.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE 2/2026MałopolskieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2026 | Adalberto Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | 1 marca 2026 |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TEMPO SNEAKERS S.R.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TEMPO SNEAKERS S.R.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 100%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE 2/2026MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy TEMPO SNEAKERS S.R.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu