TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA
Rzeszów · NIP 517-038-75-55
Główna działalność przetargowa: Usługi naprawcze i konserwacyjne
Dane od 21 maja 2025 do 12 listopada 2025
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Fryderyka Chopina W Rzeszowie
- Najaktywniejszy region
- Podkarpackie
- Największa z ostatnich wygranych
- 390 845 złUniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Fryderyka Chopina W Rzeszowie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA.
- ATTOLLO MONTAŻ I SERWIS WIND BŁAŻEJ CAG2 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- LIFT RZESZÓW SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Usługi konserwacji i naprawy dźwigów szpitalnych.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Fryderyka Chopina W Rzeszowie | 12 listopada 2025 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 33.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługi konserwacji i naprawy dźwigów szpitalnych.PodkarpackieZobacz, z kim konkurował | Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Fryderyka Chopina W Rzeszowie |
Nie przegap, gdy TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Zaufali nam:
Najczęściej zadawane pytania o TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA
Ile przetargów wygrał TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA?
TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA wygrał 1 części w 3 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 390 845 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 33.3%.
Jakie są opinie o TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 21 maja 2025 do 12 listopada 2025 firma złożyła oferty w 3 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA to 390 845 zł – kontrakt udzielony przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Fryderyka Chopina W Rzeszowie.
W jakich branżach TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA wygrywa w branżach: Usługi naprawcze i konserwacyjne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty TECHSTER MARCIN CHMIEL, JANUSZ CZARNOTA SPÓŁKA CYWILNA, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
