TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI
Czerwińsk nad Wisłą, mazowieckie
Od 10 lipca 2025 do 10 lipca 2025 TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrywał przetargi u 1 zamawiającego, łącznie za 79 228 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
1
z ofertą firmy
Złożone oferty
1
osobno na każdą część
Wygrane części
1
w 1 postępowaniu
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
79 228 zł
średnio 79 228 zł na część
Zamawiający
1
z co najmniej jedną wygraną
Jakiej wartości przetargi wygrywa TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł0%
- od 50 tys. do 1 mln zł100%
- powyżej 1 mln zł0%
- średnia wartość wygranej części
- 79 228 zł
- wartość wszystkich złożonych ofert
- 79 228 zł
W jakich branżach specjalizuje się TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy z najwyższą wartością wygranych w ciągu 24 miesięcy
- 1LUX MED SP. Z O.O. Z214,58 mln zł
Z kim konkuruje TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI do konkurenta |
|---|---|---|
| HM TRANS S.C. HUBERT KALMAN, MARCIN STASIAKPłońsk | 1 | 1 : 0 |
Którzy zamawiający wybierają oferty TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
SP Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą | 1 | 100% | 79 228 zł |
Ostatnio wygrane przetargi TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Dowóz w roku szkolnym 2025/2026 uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Płońsku oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej „Na dobry początek” w PłońskuSzkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą | 1 | 79 228 zł | 10.07.2025 |
W jakich przetargach startował TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dowóz w roku szkolnym 2025/2026 uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Płońsku oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej „Na dobry początek” w PłońskupolskaZobacz, z kim konkurował | Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą | Wygrana |
Najczęściej zadawane pytania o TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI
Ile przetargów wygrał TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI?
Od 10 lipca 2025 do 10 lipca 2025 TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI złożył oferty w 1 postępowaniu i wygrał 1 z nich (100%). Łącznie to 1 wygrana część o wartości 79 228 zł.
U jakich zamawiających TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej części TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI wygrał u zamawiających: Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą.
Z kim konkuruje TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI w przetargach?
W tych samych postępowaniach co TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI najczęściej startują: HM TRANS S.C. HUBERT KALMAN, MARCIN STASIAK. Z firmą HM TRANS S.C. HUBERT KALMAN, MARCIN STASIAK spotkał się w 1 postępowaniu.
W jakich branżach TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI bierze udział w przetargach?
Najwięcej wygranych części TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI ma w kategoriach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów).
Jaki jest największy kontrakt TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień TAKSÓWKA OSOBOWA MAREK KOWALSKI to 79 228 zł. Zamawiający: Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą.