STRAUTMANN EKOTECHNIKA SP. Z O.O.
Międzyrzecz · NIP 596-174-84-69
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 4 listopada 2025 do 1 grudnia 2025
- Postępowania
- 3
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa STRAUTMANN EKOTECHNIKA SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Cx Engineering Sp. Z O.O
- Najaktywniejszy region
- Warmińsko-mazurskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 95 255 złCx Engineering Sp. Z O.O
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Cx Engineering Sp. Z O.O | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STRAUTMANN EKOTECHNIKA SP. Z O.O..
- KÄRCHER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ORWAK POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ESPIR-TECH MICHAŁ GROMOTOWICZ1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr CXE/12/FENG/2025 - Dostawa urządzeń do czyszczenia i prasowania odpadów: Cześć I: zakup belownicy, część II: zakup szorowarkiWarmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował | Dostawa belownicy - 1 szt. | Cx Engineering Sp. Z O.O |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STRAUTMANN EKOTECHNIKA SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STRAUTMANN EKOTECHNIKA SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 3
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 66.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE nr CXE/12/FENG/2025 - Dostawa urządzeń do czyszczenia i prasowania odpadów: Cześć I: zakup belownicy, część II: zakup szorowarkiWarmińsko-mazurskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STRAUTMANN EKOTECHNIKA SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu