STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI
Łódź · NIP 727-100-95-54
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze · Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Dane od 20 stycznia 2025 do 28 lipca 2026
- Postępowania
- 12
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Uniwersytet Vizja
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 76 260 złInstytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Uniwersytet Vizja | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI.
- STOWARZYSZENIEM „TWOJE NOWE MOŻLIWOŚCI”5 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- KAMIL KOWALCZYK - TYFLOKOM3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FUNDACJA AKTYWIZACJA3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- ALTIX SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- NAUTIL SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie dostępności dla pracowników Uniwersytetu VIZJA, w ramach projektu pt. „Vizja Home - Uczelnia dla wszystkich” FERS.03.01-IP.08-0200/24, tj. realizacji usługi w podziale na części.MazowieckieZobacz, z kim konkurował | Dostępnosc cyfrow stron internet. i aplikacji zg.…, Tworz. dost. prezentacji, tabel i in.dok (Word, Ex… | Uniwersytet Vizja |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 12
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 16.7%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługa przeprowadzenia audytu dostępności cyfrowej na potrzeby produktu EZD RPMazowieckieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI
Ile przetargów wygrał STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI?
STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI wygrał 3 części w 12 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 98 260 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 16.7%.
Jakie są opinie o STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 stycznia 2025 do 28 lipca 2026 firma złożyła oferty w 12 postępowaniach i wygrała 2. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI to 76 260 zł – kontrakt udzielony przez Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy.
W jakich branżach STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień STOWARZYSZENIEM POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ ŁÓDZKI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze, Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.