STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Reda · NIP 586-222-72-01
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 20 czerwca 2025 do 31 sierpnia 2026
- Postępowania
- 50
- Wygrane postępowania
- 21
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Akademia Marynarki Wojennej Im. Bohaterów Westerplatte
- Najaktywniejszy region
- Pomorskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 73 710 złAkademia Marynarki Wojennej Im. Bohaterów Westerplatte
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 4 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.
- AGILEO IT SP. Z O.O.23 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- ITRUST SP. Z O.O.21 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- NT GROUP SYSTEMY INFORMATYCZNE SP. Z O.O.17 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- CENTRUM AUDYTU BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O.13 wspólnych postępowań · 0 wygranych części
- CENTRUM WSPARCIA SAMORZĄDU I BIZNESU SP. Z O.O.12 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NA: „Przeprowadzenie audytów i aktualizacja dokumentacji związanych z systemami bezpieczeństwa informacji w ramach realizacji projektu pn. „Cyberbezpieczny Wodociąg Gmina Serokomla”LubelskieZobacz, z kim konkurował | — | Ugserokomla |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 50
- Postępowania
- 21
- Wygrane
- 42%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Usługa szkolenia z zakresu „Wystąpienia publiczne / sztuka prezentacji w pracy dydaktycznej” w ramach projektu pn. „Doskonałość Dydaktyczna Politechniki Świętokrzyskiej - transformacja jakości kształcenia i kompetencji kadry” , nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0173/25-00ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Ile przetargów wygrał STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI wygrał 25 części w 50 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 426 688 zł. Oferty firmy wybrało 17 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 42%.
Jakie są opinie o STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 czerwca 2025 do 31 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 50 postępowaniach i wygrała 21. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI to 73 710 zł – kontrakt udzielony przez Akademia Marynarki Wojennej Im. Bohaterów Westerplatte.
W jakich branżach STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień STOWARZYSZENIE WSPIERANIA NAUKI, NOWYCH TECHNOLOGII I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia, , , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

