STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Dane od 12 lutego 2026 do 16 lipca 2026
- Postępowania
- 7
- Wygrane postępowania
- 3
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej Spółka Akcyjna
- Najaktywniejszy region
- Dolnośląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 14 980 złFundacja Edukacji Europejskiej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej Spółka Akcyjna | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU.
- STREFA ROZWOJU DANUTA RYNKIEWICZ5 wspólnych postępowań · 3 wygrane części
- CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ ANGELIKA ĆWIERTKA4 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- AKADEMIA ROZWOJU ATTIVARE MAGDALENA MAŁUCHA4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- MIEDZIOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA KADR SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 5 wygranych części
- PROCAD S.A.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr /ZAW Kurs SEP dla 9 os. ZSB-E w Świdnicy -„Międzypowiatowa droga do edukacyjnego sukcesu szkół zawodowych powiatów dzierżoniowskiego, kłodzkiego i świdnickiego”DolnośląskieZobacz, z kim konkurował | Kurs SEP dla 9 os. ZSB-E w Świdnicy | Fundacja "Krzyżowa" Dla Porozumienia Europejskiego |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 7
- Postępowania
- 3
- Wygrane
- 42.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr /ZAW Kurs SEP dla 9 os. ZSB-E w Świdnicy -„Międzypowiatowa droga do edukacyjnego sukcesu szkół zawodowych powiatów dzierżoniowskiego, kłodzkiego i świdnickiego”DolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU
Ile przetargów wygrał STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU?
STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU wygrał 3 części w 7 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 27 630 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 42.9%.
Jakie są opinie o STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 12 lutego 2026 do 16 lipca 2026 firma złożyła oferty w 7 postępowaniach i wygrała 3. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU to 14 980 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Edukacji Europejskiej.
W jakich branżach STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU wygrywa w branżach: Usługi edukacyjne i szkoleniowe. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU, znajdują się m.in. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej Spółka Akcyjna, , . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.
