SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA
Zawiercie, śląskie · NIP 649-000-05-35
Od 7 sierpnia 2025 do 3 sierpnia 2026 SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA złożył oferty w 5 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za 911 509 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Roboty budowlane.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
5
z ofertą firmy
Złożone oferty
5
osobno na każdą część
Wygrane części
3
w 3 postępowaniach
Skuteczność
60%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
911 509 zł
średnio 303 836 zł na część
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jak często SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA bierze udział w przetargach
Złożone oferty i wygrane części w ostatnich 12 miesiącach
W jakich branżach specjalizuje się SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Kto wygrywa przetargi w kategorii Roboty budowlane
Z kim konkuruje SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA do konkurenta |
|---|---|---|
| WIECHA SP. Z O.O.Słowik | 2 | 1 : 0 |
Którzy zamawiający wybierają oferty SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 2 | 100% | 581 700 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
W jakich przetargach startował SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Roboty budowlane w obrębie budynku Sądu Rejonowego w Zawierciu w zakresie remontu wybranych klatek schodowych i korytarzy w budynku Sądu Rejonowego w Zawierciu przy ul. Leśnej 4ŚląskieZobacz, z kim konkurował | — | Sąd Rejonowy W Zawierciu | Wygrana1/1 |
Najczęściej zadawane pytania o SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA
Ile przetargów wygrał SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA?
Od 7 sierpnia 2025 do 3 sierpnia 2026 SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA złożył oferty w 5 postępowaniach i wygrał 3 z nich (60%). Łącznie to 3 wygrane części o wartości 911 509 zł.
Jaki jest NIP firmy SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA?
NIP firmy SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA to 649-000-05-35. Siedziba firmy: Zawiercie.
U jakich zamawiających SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA wygrywa przetargi?
Najwięcej części SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA wygrał u zamawiających: Sąd Rejonowy W Zawierciu, Gmina Łazy.
Z kim konkuruje SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA w przetargach?
W tych samych postępowaniach co SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA "WIELOBRANŻOWA najczęściej startują: WIECHA SP. Z O.O., Z.R.B.I. BUDO-MAX SP.J. P.MARKS, J.MARKS, PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO USŁUGOWO HANDLOWE ZELIAŚ SP. J., KESON P. CABAK SP.K., , . Z firmą WIECHA spotkał się w 2 postępowaniach.