SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK
WROCŁAW · NIP 898-220-07-61
Główna działalność przetargowa: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Dane od 29 października 2025 do 21 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 1
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Muzeum Wsi Kieleckiej
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 50 799 złMuzeum Wsi Kieleckiej
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Muzeum Wsi Kieleckiej | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK.
- LSPROJEKT PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA SP. Z O.O. SP. K.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- kto wygrał każdą część i za jaką kwotę
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe MWK.DIZ.271.27.2025ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Muzeum Wsi Kieleckiej | 21 lipca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 1
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe MWK.DIZ.271.27.2025ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | Muzeum Wsi Kieleckiej |
Nie przegap, gdy SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK
Ile przetargów wygrał SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK?
SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK wygrał 1 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 50 799 zł. Oferty firmy wybrało 1 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 50%.
Jakie są opinie o SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 29 października 2025 do 21 lipca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 1. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK to 50 799 zł – kontrakt udzielony przez Muzeum Wsi Kieleckiej.
W jakich branżach SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK wygrywa w branżach: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
Dla jakich zamawiających pracuje SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK?
Wśród instytucji, które najczęściej wybierają oferty SOWA-SZENK S.C. AGNIESZKA SOWA-SZENK,TOMASZ SZENK, znajdują się m.in. . Zobacz ich profile, aby sprawdzić, kto jeszcze rywalizuje o te zamówienia.