SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C
Główna działalność przetargowa: Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu · Usługi naprawcze i konserwacyjne
Dane od 1 marca 2025 do 16 marca 2026
- Postępowania
- 5
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Karol Czaja Green Dreams
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 129 900 złMaciej Niziołek Fhu 'Nizi'
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Karol Czaja Green Dreams | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C.
- PAWEŁ WRZEŚNIAK MOTO -TRIP SP.K.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- BIKE-SKICENTER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- GRUPA WADOWSCY GAJ SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- TRANS-SAS TOMASZ SASNAL1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- GT 2 SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ (dwie części):- drugiego zestawu kempingowego- 3 rowerów elektrycznychOZNACZENIE SPRAWY 1/2026/7133/24MałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 2 | Karol Czaja Green Dreams |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 5
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 80%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NA DOSTAWĘ (dwie części):- drugiego zestawu kempingowego- 3 rowerów elektrycznychOZNACZENIE SPRAWY 1/2026/7133/24MałopolskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C
Ile przetargów wygrał SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C?
SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C wygrał 4 części w 5 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 281 400 zł. Oferty firmy wybrało 2 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 80%.
Jakie są opinie o SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 1 marca 2025 do 16 marca 2026 firma złożyła oferty w 5 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C to 129 900 zł – kontrakt udzielony przez Maciej Niziołek Fhu 'Nizi'.
W jakich branżach SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SILVER FOX AGNIESZKA WARCHOŁ KONRAD POROCHNIAK S.C wygrywa w branżach: Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu, Usługi naprawcze i konserwacyjne. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.