SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI
Wadowice · NIP 551-236-82-37
Główna działalność przetargowa: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania · Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
Dane od 29 stycznia 2025 do 4 września 2026
- Postępowania
- 187
- Wygrane postępowania
- 70
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Komenda Wojewódzka Policji W Katowicach
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 42 430 złWojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna W Poznaniu
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
| 12 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI.
- NAZWA: INFOS SYSTEMY KOMPUTEROWE JACEK KIEŁBRATOWSKI54 wspólne postępowania · 7 wygranych części
- MULTICOM MATEUSZ BOTKIEWICZ35 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- AR-PRO ARTUR RZEGOCZAN28 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- 4PPL SP. Z O.O.23 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- BINO COMPUTERS S. BOBEK, B. BIELAK, S. BARA20 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa akcesoriów komputerowych dla Sądu Okręgowego w SiedlcachpolskaZobacz, z kim konkurował | — | Unknown | 1 września 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 187
- Postępowania
- 70
- Wygrane
- 37.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na zakup klawiatur i myszy bezprzewodowej do komputera stacjonarnegoŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI
Ile przetargów wygrał SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI?
SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI wygrał 82 części w 187 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 860 654 zł. Oferty firmy wybrało 43 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 37.4%.
Jakie są opinie o SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 29 stycznia 2025 do 4 września 2026 firma złożyła oferty w 187 postępowaniach i wygrała 70. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI to 42 430 zł – kontrakt udzielony przez Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna W Poznaniu.
W jakich branżach SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SERWIS KOMPUTEROWY IT ANDRZEJ PIĄTKOWSKI wygrywa w branżach: Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania, Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny, , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.


