SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE
Warszawa · NIP 107-004-07-03
Główna działalność przetargowa: Usługi naprawcze i konserwacyjne · Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 11 lutego 2025 do 8 lipca 2026
- Postępowania
- 12
- Wygrane postępowania
- 10
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 61 500 zł10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Bydgoszczy
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 3 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE.
- PLS SERVICES SP. Z O.O.8 wspólnych postępowań · 22 wygrane części
- LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SP. Z O.O.5 wspólnych postępowań · 2 wygrane części
- TADEUSZ BASTA NAPRAWA APARATURY MEDYCZNEJ "SERVMED4 wspólne postępowania · 8 wygranych części
- SHIM-POL A.M.BORZYMOWSKI" E.BORZYMOWSKA-RESZKA, A.RESZKA SP.J.3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
- SIEMENS HEALTHCARE SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 3 wygrane części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Usługa okresowych przeglądów technicznych aparatury, sprzętu medycznego i laboratoryjnegoMałopolskieZobacz, z kim konkurował | Część 64 | Narodowy Instytut Onkologii Im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut B… |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 12
- Postępowania
- 10
- Wygrane
- 83.3%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na naprawę i przegląd termocyklera do real time PCR 7500 Applied Biosystems, znak sprawy DZP-220/156/26LubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE
Ile przetargów wygrał SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?
SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE wygrał 13 części w 12 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 267 129 zł. Oferty firmy wybrało 7 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 83.3%.
Jakie są opinie o SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 11 lutego 2025 do 8 lipca 2026 firma złożyła oferty w 12 postępowaniach i wygrała 10. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE to 61 500 zł – kontrakt udzielony przez 10 Wojskowy Szpital Kliniczny Z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Bydgoszczy.
W jakich branżach SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień SEQME S.R.O. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE wygrywa w branżach: Usługi naprawcze i konserwacyjne, Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.


