SAP-WELD SP. Z O.O.
Poznań · NIP 782-248-43-06
Główna działalność przetargowa: Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Maszyny przemysłowe
Dane od 1 września 2025 do 14 sierpnia 2026
- Postępowania
- 4
- Wygrane postępowania
- 2
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa SAP-WELD SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Hi-Tech Technologia Sp.Z O.O. Sp.K.
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 3,1 mln złJakmet Sp. Z O.O.
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Hi-Tech Technologia Sp.Z O.O. Sp.K. | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co SAP-WELD SP. Z O.O..
- CLOOS-POLSKA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- PAX MASZYNY SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- ROBOT PARTNER SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
- ile firm złożyło oferty w każdym postępowaniu
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2025 NA: nabycie fabrycznie nowe, zautomatyzowane stanowisko spawalnicze 1 szt. wraz z uruchomieniem w ramach projektu pt. „Wprowadzenie na rynek rozwiązania optymalizującego proces przechowywania płyt meblowych będącego wynikiem własnych prac B+R”.MazowieckieZobacz, z kim konkurował | ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2025 | Jakmet Sp. Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z SAP-WELD SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często SAP-WELD SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 4
- Postępowania
- 2
- Wygrane
- 50%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE 03/2026Zaprojektowanie, dostawa, montaż, integracja, uruchomienie oraz odbiór zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego MAGDolnośląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy SAP-WELD SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu