REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
Od 6 marca 2025 do 28 października 2025 REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrywał przetargi u 2 zamawiających, łącznie za 50 935 zł. Najwięcej wygrywa w kategorii Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne.
Dane od 1 stycznia 2025, odświeżane co tydzień
Postępowania
2
z ofertą firmy
Złożone oferty
4
osobno na każdą część
Wygrane części
4
w 2 postępowaniach
Skuteczność
100%
wygrane postępowania do wszystkich
Wartość wygranych
50 935 zł
średnio 12 734 zł na część
Zamawiający
2
z co najmniej jedną wygraną
Jakiej wartości przetargi wygrywa REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Wygrane części według kwoty zwycięskiej oferty
- do 50 tys. zł100%
- od 50 tys. do 1 mln zł0%
- powyżej 1 mln zł0%
- średnia wartość wygranej części
- 12 734 zł
- wartość wszystkich złożonych ofert
- 50 935 zł
W jakich branżach specjalizuje się REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Udział działów CPV wśród kodów wygranych części
Z kim konkuruje REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM w przetargach
Firmy, które najczęściej składały oferty w tych samych postępowaniach
| Konkurent | Wspólne postępowania | Wygrane części: REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM do konkurenta |
|---|---|---|
| EKOM" MACIEJCZYK SP.J.Nowiny | 1 | : 4 |
Którzy zamawiający wybierają oferty REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Zamawiający, u których firma wygrała najwięcej części
| Zamawiający | Wygrane części | Oferty wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|
| 3 | 100% | 50 785 zł | |
Ostatnio wygrane przetargi REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Najnowsze rozstrzygnięcia na korzyść firmy
| Przetarg i zamawiający | Części | Wartość wygranej | Rozstrzygnięcie |
|---|---|---|---|
| Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Cmentarza Komunalnego w Ostrowcu Św., przy ul. Długiej 8 wraz z dzierżawą kontenerów w okresie od 1 listopada 2025 roku do 31 października 2026 roku.Zakład Usług Pogrzebowych Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością · świętokrzyskie | 1 | 150 zł | 28.10.2025 |
| —Ekom Maciejczyk Spółka Jawna · świętokrzyskie | 3 | 50 785 zł | 06.03.2025 |
W jakich przetargach startował REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Cmentarza Komunalnego w Ostrowcu Św., przy ul. Długiej 8 wraz z dzierżawą kontenerów w okresie od 1 listopada 2025 roku do 31 października 2026 roku.ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | — | Zakład Usług Pogrzebowych Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | Wygrana |
Najczęściej zadawane pytania o REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
Ile przetargów wygrał REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM?
Od 6 marca 2025 do 28 października 2025 REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM złożył oferty w 2 postępowaniach i wygrał 2 z nich (100%). Łącznie to 4 wygrane części o wartości 50 935 zł.
U jakich zamawiających REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM wygrywa przetargi?
Najwięcej części REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM wygrał u zamawiających: Ekom Maciejczyk Spółka Jawna, Zakład Usług Pogrzebowych Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
Z kim konkuruje REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM w przetargach?
W tych samych postępowaniach co REMONDIS SP. Z O.O. ODDZIAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM najczęściej startują: EKOM" MACIEJCZYK SP.J., PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W KOŃSKICH SP. Z O.O.. Z firmą EKOM" MACIEJCZYK spotkał się w 1 postępowaniu.