R&R BETH SP. Z O.O.
Dane od 24 lutego 2026 do 24 lutego 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co R&R BETH SP. Z O.O..
- NEU-JKF SP. Z O.O.2 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- TEKNIKA INDUSTRY TECHNOLOGIES S.A.1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- NESTRO PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- NAWARA SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- ADRIA ASPIRAZIONI DUE S.R.L1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z R&R BETH SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często R&R BETH SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAPYTANIE OFERTOWE NR 6 FENG/3.01/2025 na dostawę systemu odpylaniaŁódzkieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy R&R BETH SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Do firmy R&R BETH SP. Z O.O. nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.





Sukcesywna dostawa posiłków profilaktycznych (regeneracyjnych) w okresie zimowym 2026/2027

Zimowe utrzymanie dróg w sezonach zimowych od 2026/2027 do 2028/2029 – rejon Praszka



Budowa oświetlenia w Wyszkowie Śląskim dz. nr 117/4