PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA
Dane od 29 maja 2026 do 24 lipca 2026
- Postępowania
- 2
- Wygrane postępowania
- 0
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA.
- EDUNUTRICA.PL ADAM GRDEŃ2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FUNDACJA OSTOJA ZDROWIA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- POWER MOTIVE RYSZARD GACA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- KRAJOWE CENTRUM REALIZACJI SP. Z O.O.1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
- EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA1 wspólne postępowanie · 0 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
Brak danych o wygranych w tym okresie.
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 2
- Postępowania
- 0
- Wygrane
- 0%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr 14/Łukowski/2026 - dietetykLubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Do firmy PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA nie mamy jeszcze przypisanej wygranej części zamówienia.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem
Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Dostawa suszarek, przetwornic, styczników
Najczęściej zadawane pytania o PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA
Ile przetargów wygrał PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA?
PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA wygrał 0 części w 2 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości —. Oferty firmy wybrało 0 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 0%.
Jakie są opinie o PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 29 maja 2026 do 24 lipca 2026 firma złożyła oferty w 2 postępowaniach i wygrała 0. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jak śledzić przetargi, w których startuje PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA?
W Mimira możesz obserwować konkretnych wykonawców i zamawiających. Powiadomienie przychodzi, gdy PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA złoży kolejną ofertę albo gdy pojawi się nowe postępowanie w jego branży.
Skąd pochodzą dane o wygranych PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA?
Z ogłoszeń o wynikach postępowań publikowanych w BZP i TED. Pełną historię rozstrzygnięć, wartości ofert oraz analizę konkurencji dla firmy PRZESTRZEŃ DIETETYKI I ZDROWIA FIT&BALANS KAMILA KARWACKA znajdziesz w Mimira analiza rynku.