EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA
Główna działalność przetargowa: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej · Usługi edukacyjne i szkoleniowe · Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Dane od 12 września 2025 do 29 lipca 2026
- Postępowania
- 21
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich
- Najaktywniejszy region
- Lubelskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 98 670 złFundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 2 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA.
- FUNDACJA OSTOJA ZDROWIA4 wspólne postępowania · 2 wygrane części
- FUNDACJA "STOP WYKLUCZENIU4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- POWER MOTIVE SP. Z O.O.4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- BPR CONSULTING PAULINA RYDZ3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- STOWARZYSZENIE SYNERGIA2 wspólne postępowania · 6 wygranych części
Czego jeszcze nie widać na tej stronie
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe nr dietetykWielkopolskieZobacz, z kim konkurował | Zapytanie ofertowe nr 04/SEN/2025 - dietetyk | Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 21
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 19%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Mobilne zespoły Opieki DomowejLubelskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA
Ile przetargów wygrał EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA?
EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA wygrał 4 części w 21 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 133 174 zł. Oferty firmy wybrało 3 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 19%.
Jakie są opinie o EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 12 września 2025 do 29 lipca 2026 firma złożyła oferty w 21 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA to 98 670 zł – kontrakt udzielony przez Fundacja Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich.
W jakich branżach EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień EDUKACJA ŻYWIENIOWA EDUDIET - AGATA PRZYTUŁA wygrywa w branżach: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej, Usługi edukacyjne i szkoleniowe, Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.
