PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O.
Wrocław · NIP 795-205-99-32
Główna działalność przetargowa: Maszyny przemysłowe · Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące · Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Dane od 17 lutego 2025 do 5 września 2026
- Postępowania
- 168
- Wygrane postępowania
- 72
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- 1 Regionalna Baza Logistyczna
- Najaktywniejszy region
- Małopolskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 459 599 złPOWIATOWE CENTRUM EDUKACYJNE W KĘTRZYNIE
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 11 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O..
- METALZBYT-HURT SP. Z O.O.37 wspólnych postępowań · 28 wygranych części
- TRONUS POLSKA SP. Z O.O.22 wspólne postępowania · 6 wygranych części
- PH KOGEX SP. Z O.O.20 wspólnych postępowań · 23 wygrane części
- SWISSPOL LTD SP. Z O.O.20 wspólnych postępowań · 9 wygranych części
- MARCIN MURZYN „MAXMED” ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY20 wspólnych postępowań · 6 wygranych części
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę gruntów rolnych o łącznej powierzchni 15,9617 ha położonych w obrębie Karolewo, gmina Kętrzyn.polskaZobacz, z kim konkurował | Część 1, Część 2 | POWIATOWE CENTRUM EDUKACYJNE W KĘTRZYNIE |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 168
- Postępowania
- 72
- Wygrane
- 42.9%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakup wraz z dostawą narzędzi i wyposażenia do pracowni montażu, ślusarni, pracowni mechatronicznej oraz tokarskiej w ramach projektu pn. „Przebudowa i wyposażenie warsztatów i pracowni kształcenia praktycznego w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie”Kujawsko-pomorskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O.
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O.?
PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. wygrał 121 części w 168 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 13,19 mln zł. Oferty firmy wybrało 62 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 42.9%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O.?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 17 lutego 2025 do 5 września 2026 firma złożyła oferty w 168 postępowaniach i wygrała 72. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O.?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. to 459 599 zł – kontrakt udzielony przez POWIATOWE CENTRUM EDUKACYJNE W KĘTRZYNIE.
W jakich branżach PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBORSTWO HANDLOWE KOGEX SP. Z O.O. wygrywa w branżach: Maszyny przemysłowe, Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące, Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.


