PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK
Kielce · NIP 657-023-43-47
Główna działalność przetargowa: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne · Roboty budowlane · Usługi naprawcze i konserwacyjne
Dane od 4 lutego 2025 do 3 sierpnia 2026
- Postępowania
- 16
- Wygrane postępowania
- 4
z ofertą tej firmy
wygrana choć jedna część
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- 43 Wojskowy Oddział Gospodarczy
- Najaktywniejszy region
- Świętokrzyskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 215 811 złZespół Szkół Budowlano-Ceramicznych W Gliwicach
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
![]() | 1 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK.
- BUD¬REM PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO JAROSŁAW GRĄDZKI Z SIEDZIBĄ PRZY UL. GRUNWALDZKIEJ 96 D , 05-400 OTWOCK4 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA DANPRO DANIEL BUCZYŃSKI3 wspólne postępowania · 1 wygrana część
- GENNER SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- KOMPLEKS REMONT SP. Z O.O.3 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- PPHU CHOLMEX RYSZARD CHOLEWKA
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| TI-7/2025 Przetarg nieograniczony dla zadania pn.: "Naprawa izolacji zewnętrznej stropodachu wraz z robotami towarzyszącymi na budynku komory zasuw i zbiorników II strefy ciśnień przy ul. Piłsudskiego w Kielcach "ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował | — | Wodociągi Kieleckie Sp.Z O.O. |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 16
- Postępowania
- 4
- Wygrane
- 25%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| ZP-1303-2025 „Wymiana pokrycia wraz z nadbudową i zabezpieczeniem kominów wentylacyjnych na budynkach Prosektorium oraz kotłowni szpitalnej w WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze”ŚwiętokrzyskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK?
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK wygrał 4 części w 16 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 528 598 zł. Oferty firmy wybrało 4 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 25%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 4 lutego 2025 do 3 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 16 postępowaniach i wygrała 4. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK to 215 811 zł – kontrakt udzielony przez Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych W Gliwicach.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE EAST-WEST SŁAWOMIR KALINIAK, SŁAWOMIR STAJNIAK wygrywa w branżach: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, Roboty budowlane, , , . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.

