PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK
Kwaśniów Górny · NIP 637-219-28-90
Główna działalność przetargowa: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne · Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne · Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Dane od 27 stycznia 2025 do 29 sierpnia 2026
- Postępowania
- 21
- Wygrane postępowania
- 15
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Miejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu
- Najaktywniejszy region
- Śląskie
- Największa z ostatnich wygranych
- 189 805 zł8 Baza Lotnictwa Transportowego
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Miejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu | 6 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK.
- HURTOWNIA ART. SPOŻYWCZYCH „MIŚ” BARBARA FLORJAŃSKA9 wspólnych postępowań · 18 wygranych części
- ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. KARKUT I WSPÓLNICY SP. Z O.O.9 wspólnych postępowań · 11 wygranych części
- GLOSTER SP. Z O.O.8 wspólnych postępowań · 8 wygranych części
- ZŁOTY ŁAN JOLANTA GWIAZDA, MAREK DOMAŃSKI SP.J. Z SIEDZIBĄ W KIELCACH7 wspólnych postępowań · 5 wygranych części
- MASARNIA BOROWE" J.B. PLUTA SP.J.
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe na dostawę art. spożywczych dla Przedszkola nr 7 w ZawierciuŚląskieZobacz, z kim konkurował | Część 3 | Miejski Zespół Obsługi Ekonomoczno-Administracyjnej Szkół W Zawierciu |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 21
- Postępowania
- 15
- Wygrane
- 71.4%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Części z ofertą | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|---|
| Dostawy pieczywa do Aresztu Śledczego w Sosnowcu.ŚląskieZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK?
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK wygrał 15 części w 21 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 565 371 zł. Oferty firmy wybrało 9 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 71.4%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 27 stycznia 2025 do 29 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 21 postępowaniach i wygrała 15. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK to 189 805 zł – kontrakt udzielony przez 8 Baza Lotnictwa Transportowego.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE PATRYCJA & PAWEŁ S.C. Z. K. R. RYDZYK wygrywa w branżach: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne, . To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.