PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA
Aleksandrów Kujawski · NIP 879-175-54-36
Główna działalność przetargowa: Druki i produkty podobne · Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania · Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
Dane od 20 marca 2025 do 5 sierpnia 2026
- Postępowania
- 16
- Wygrane postępowania
- 11
z ofertą tej firmy
Profil konkurenta
U kogo wygrywa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA i w jakim regionie. Czym się zajmuje — obok.
- Najczęstszy zamawiający
- Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy W Warszawie
- Najaktywniejszy region
- Mazowieckie
- Największa z ostatnich wygranych
- 98 200 złSąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy W Warszawie
Chcesz wiedzieć, z kim konkurujesz?
Sprawdź pełną historię ofert tego wykonawcy, jego konkurentów, ceny ofert i wyniki postępowań.
U jakich zamawiających najczęściej wygrywa
Wartość wygranych i średnia konkurencja dostępne w Mimira analiza rynku.
| Zamawiający | Wygrane części | Wartość wygranychłączna wartość zamówień | Średnia konkurencjailu wykonawców startowało | Skuteczność |
|---|---|---|---|---|
Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy W Warszawie | 5 |
Z kim najczęściej konkuruje
Wykonawcy, którzy składali oferty w tych samych postępowaniach co PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA.
- HURTOWA SPRZEDAŻ KOPERT DRUKI ART. PAPIERNICZE KUJBIDA LESZEK6 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- POLIGRAFIA "BRO-KAL" MARCIN KALETA, AGNIESZKA BROŻYNA S.C.6 wspólnych postępowań · 1 wygrana część
- PPHU "DRUK" PIOTR LEWICKI2 wspólne postępowania · 0 wygranych części
- INTROLIGATORNIA PAWEŁ KUJBIDA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
- HURTOWNIA SPRZEDAŻ KOPERT DRUKI ART. PAPIERNICZE LESZEK KUJBIDA1 wspólne postępowanie · 1 wygrana część
Ostatnie wygrane przetargi
Zamawiający, wartość i data rozstrzygnięcia najnowszych wygranych.
| Przedmiot zamówienia | Wygrane części | Zamawiający | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Zapytanie ofertowe OFIN.262.13.2025NaNZobacz, z kim konkurował | — | Sąd Rejonowy W Dąbrowie Górniczej | 19 lipca 2026 | |
Co możesz sprawdzić w Mimira?
Ogłoszenia o wynikach mówią, kto wygrał. Analiza rynku Mimira dokłada resztę:
- kto konkurował z PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA w każdym postępowaniu
- ile firm złożyło oferty
- jakie ceny zaproponowali konkurenci
- za jaką kwotę rozstrzygnięto każdą część
- jak często PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA wygrywa u konkretnego zamawiającego
W jakich przetargach startował
Wynik, wartość i data rozstrzygnięcia każdego startu.
- 16
- Postępowania
- 11
- Wygrane
- 68.8%
- Skuteczność
| Przedmiot zamówienia | Zamawiający | Wynik | Wartość | Data rozstrzygnięcia |
|---|---|---|---|---|
| Dostawa druków sądowych, druków akcydensowych, teczek ozdobnych i urządzeń ewidencyjnych do Sądu Okręgowego w Radomiu oraz Sądów Rejonowych w Zwoleniu, Lipsku, Szydłowcu i PrzysuszepolskaZobacz, z kim konkurował |
Nie przegap, gdy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA znów wystartuje
Ustaw obserwację wykonawcy, a dostaniesz powiadomienie, kiedy:
- złoży ofertę
- wygra przetarg
- pojawi się w nowym postępowaniu
Najczęściej zadawane pytania o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA
Ile przetargów wygrał PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA?
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA wygrał 15 części w 16 postępowaniach o łącznej szacunkowej wartości 235 558 zł. Oferty firmy wybrało 10 zamawiających, a skuteczność w postępowaniach, w których startowała, wynosi 68.8%.
Jakie są opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA?
Mimira nie zbiera opinii ani recenzji wykonawców. Sprawdzalny jest za to wynik przetargowy: od 20 marca 2025 do 5 sierpnia 2026 firma złożyła oferty w 16 postępowaniach i wygrała 11. Każda z tych pozycji pochodzi z ogłoszenia o wyniku opublikowanego w BZP lub TED.
Jaki jest największy kontrakt PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA?
Najwyższa wartość wśród ostatnio rozstrzygniętych zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA to 98 200 zł – kontrakt udzielony przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy W Warszawie.
W jakich branżach PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA wygrywa przetargi?
Najwięcej zamówień PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ODNOWA JOANNA PIASTOWSKA wygrywa w branżach: Druki i produkty podobne, Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania, Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania. To właśnie w tych kategoriach CPV firma startuje najczęściej i notuje najwięcej korzystnych rozstrzygnięć.